W czwartek rusza sprzedaż wejściówek na tegoroczne pokazy Air Show w Radomiu, które odbędą się 25 i 26 sierpnia. Bilety będzie można kupić na portalu eBilet.

We wtorek podpisano umowę dotyczącą sprzedaży i dystrybucji biletów. Swoje podpisy złożyli prezes zarządu spółki eBilet Polska Marcin Matuszewski oraz prezes zarządu Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych Tomasz Skorupski. To właśnie warszawska fundacja będzie w tym roku operatorem finansowym całej imprezy na lotnisku na Sadkowie, a portal eBilet wyłącznym dystrybutorem biletów.

CZYTAJ KONIECZNIE: Air Show Radom 2018. Rekordowe pokazy statyczne i dynamiczne na lotnisku na Sadkowie. Zgłaszają się kolejne zespołyCzy wejściówki będzie można kupić jedynie drogą internetową? Portal eBilet współpracuje z siecią Empik, która również zajmuje się dystrybucją biletów.

CZYTAJ KONIECZNIE: AIR SHOW 2018 RADOM - WSZYSTKO O MIĘDZYNARODOWYCH POKAZACH LOTNICZYCHBilet normalny jednodniowy na pokazy kosztuje 40 złotych, ulgowy jednodniowy 25 złotych, a bilet z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny 10 złotych na osobę. Za bilet jednodniowy grupowy trzeba zapłacić 35 złotych od osoby, gdy zamówienie dotyczy co najmniej 20 osób. Bilet kolekcjonerski jednodniowy to wydatek 160 zł.

CZYTAJ TEŻ: Air Show 2018 w Radomiu. Długa lista uczestników pokazów lotniczych. Brak miejsc w hotelachMASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook.


ZOBACZ TEŻ: Amerykańskie myśliwce F-35 lądują na lotniskowcuILE DAJEMY DZIECKU DO KOPERTY NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ?
POLECAMY RÓWNIEŻ:
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

Chętnie oglądasz teleturnieje? Sprawdź się! [QUIZ][/td]
[td sz=300]

Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? [ZDJĘCIA]
[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

Dzień Matki 2018 - prezenty na Dzień Matki? TOP 10[/td]
[td sz=300]

Drogie paliwo w Polsce? Zobacz ile za paliwo zapłacisz na świecie![/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Czy umiesz ochronić się przed kleszczem?
[/td]
[td sz=300]

Sprawdź się, czy dobrze znasz polskie seriale! (QUIZ)[/td]
[/tr]
[/tabela]Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!