Jakim dziewczynom pasują takie wyzywające tatuaże?

  • Dziennik Zachodni

ow

Tatuowanie ciała stało się tak powszechne, że mało kogo dziwi widok dziewczyny z rysunkiem na szyi, ramieniu czy kostce. A czy wytatuowanie całego rękawa, dekoltu, a nawet pośladków to już nie o krok za daleko? Czy dziewczynom pasują takie tatuaże? Kliknijcie w galerię i zobaczcie, jak mogą wyglądać wytatuowane dziewczyny. Uważacie, że im to pasuje?

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.03.2019, 04:43

Ludzie z tatuażem nieprzejmuja się co powiedzą o nich inni, ciało i tak się stanie stare brzydkie a liczy się tylko co jest w środku a nie na zewnątrz

04.03.2019, 02:41

Piękne

01.03.2019, 14:39

tatuaż u faceta oznacza, że jest łatwy i puszczalski

01.03.2019, 07:59

Ciało kobiece jest piękne samo w sobie. im większy tatuaż tym większe zepsucie pierwotnego piękna. trochę górnolotnie ale tak uważam.

27.02.2019, 19:50

zadnej nie pasuje

27.02.2019, 13:52

co za syf.

26.02.2019, 20:42

Skoro w srodku pusto, to zewnatrz musi byc bogato.

26.02.2019, 20:09

mi że jest prostytutką z sebiksami i penerami

26.02.2019, 09:17

dla mnie dziewczyna z tatuażem oznacza jedno - lubie seks i jestem łatwa

10.02.2019, 21:45

Przepięknie wyglądają w tych dziarach

04.02.2019, 10:15

syf

29.01.2019, 14:22

ohyda

29.01.2019, 09:09

Dzikusy robiły na ciele tatuaże, żeby wystraszyć przeciwnika i żeby nie ugodzić dzidą swojego w czasie polowań na ludzkie mięso.

28.01.2019, 23:45

Tragicznie to wygląda. Pomazane jak ściana w szalecie publicznym. Patole...

24.01.2019, 09:01

komunalna jeszcze jedno co zrobią jak będą statrzy/ stare nic bo nikt na starych ludzi nie patrzy...

24.01.2019, 08:59

Oj ludzie ich ciała ich sprawa jak dla mnie bomba oczywiście bez przesady.. Ale Janusz i Grażyny będą oburzeni oczywiście bo nigdy nie mieli kasy na tatuaż albo ważą po 160 kg i się wstydzą bo brzuch piwny im zakryje tatuaż xd żenada

24.01.2019, 08:20

A dziewczyny to inny gatunek człowieka ????????

24.01.2019, 06:20

Nie mam nic przeciwko tatuażom jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że ich posiadanie przekreśla wiele kierunków kariery zawodowej. Szczególnie te bardzo widoczne, trudne do zakrycia.

23.01.2019, 23:51

No tak, żyjemy w ciężkich czasach. Dla mnie tatuaż to blizna, a każda blizna coś symbolizuje. Jeśli ktoś się na to pisze z jakimś przesłaniem czy tez chce wyrazic to co przeżył to jak najbardziej spoko. Takie czasy że każdy robi tatuaż, sam posiadam kilka i myślę że to nie ocenia kogoś z góry. A te tanie komentarze powinny być z automatu usuwane przez admina... Pozdrawiam.

23.01.2019, 19:06

Oj tatułował bym wszystkie te Panie...

23.01.2019, 16:34

Tatuowana kobieta jest obrzydliwa, rozumiem gdzieś jakiś mały jak musi i chce bardzo.
Samo kobiece ciało jest piękne, "ozdabianie" tego jakimiś bohomazami to patologia.

23.01.2019, 12:44

No to polaliście wodę na młyn Polaków szowinistów dla których Polka to matka, co w łóżku spisywać się ma jak dziwka. Hipokryci.

23.01.2019, 12:40

Okropne. A co zrobią jak przestanie to być modne? albo jak się zestarzeją Brzydactwo

23.01.2019, 12:18

Straszne! nie będę mógł spać w nocy.

23.01.2019, 11:45

Czym się szczycą? Tylko idiotyzmem.