Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy. Śpieszył się na konferencję o... bezpieczeństwie na drodze

red

Krzysztof Hołowczyc, jeden z najsłynniejszych polskich kierowców stracił prawo jazdy. Jak donosi RMF FM popularny "Hołek" pędził przez miasto z prędkością 113 km/h. Podobno spieszył się na konferencję o... bezpieczeństwie na drodze.

Krzysztof Hołowczyc musi poradzić sobie bez prawa jazdy. Popularny kierowca stracił uprawnienia po "rajdzie" w gminie Nowa Ruda (Dolny Śląsk). Jak ponosi radio RMF FM Hołowczyc pędził po mieście 113 km/h, mimo że dozwolona prędkość wynosiła 50 km/h. Kierowca podobno tłumaczył się, że pędzi na konferencję o bezpieczeństwie na drodze.

Kierowca został zatrzymany na terenie gminy Nowa Ruda na Dolnym Śląsku. Hołowczyc jest trzykrotnym rajdowym mistrzem polski (1995,1996,1999) oraz mistrzem Europy (1997). Na co dzień mieszka w Olsztynie, ale w Warszawie prowadzi rozliczne interesy: posiada firmę organizującą eventy motoryzacyjne i firmę z luksusowymi samochodami na wynajem. O tym ostatnim przedsięwzięciu Hołowczyca niedawno pisaliśmy na warszawa.naszemiasto.pl: Supercar Club Poland. Odwiedziliśmy super parking w Warszawie. Stoją na nim samochody za 100 mln zł [ZDJĘCIA]

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.03.2018, 09:41

Hołek byl dla mnie jakims przykladem,ale odkąd stal sie celebryta z bożej łaski zaczął cwaniakowac .Nie potrafi schylic głowy i przyznac sie do błedu kretynsko sie tlumacząć.Po co|? Komu i co on chce udowodnic? jako osoba publiczna i znany kierowca rajdowy powienien to przyjąc na klate.Teraz jest zwyklym cwaniakiem próbującym sie wymigac od odpowiedzialnosci.

05.03.2018, 07:20

Był już jeden taki "bohater" niejaki Janusz Kulig "miszcz" kierownicy który ścigał się z pociągiem i ZAPOMNIAŁ o przepisach obowiązujących przy przejazdach kolejowych.Już go nie ma...i na szczęście, bo mógł kogoś niewinnego zabić.

05.03.2018, 06:08

Bol czterech liter w tym narodzie jest silny. Mierne jednostki ktore niczego w zyciu nie osiagnely i niczego by to zmienic nie robia karmia sie porazkami innych zamiast starac sie polepszyc jakosc wlasnego zycia. Pozostaje omijac takich jak ty wielkim lukiem i miec nadzieje ze dobor naturalny wytrzebi twoj rodzaj. Krzyz na droge

04.03.2018, 21:06

Udowodnil, że jest tragicznym kierowcą, powinni mu zabrać prawo jazdy na co najmniej 10 lat.....

04.03.2018, 16:43

Głupi fiucina, tak się spieszył pan rajdowiec że go ukarali. I bardzo dobrze. Brak rozumu i oddajesz prawo jazdy.

04.03.2018, 15:20

to spam

04.03.2018, 11:51

Głupoty piszesz!

https://www.facebook.com/Holowczyc/posts/1881554125202732

"Krzysztof Hołowczyc
2 marca o 12:21 · Warszawa ·

Jak pewnie wiecie już z mediów wczoraj straciłem prawo jazdy na 3 miesiące."

Czyli sprawa sprzed 3 (słownie: TRZECH) dni.

03.03.2018, 23:20

Odczep sie od pijanych kierowcow.

03.03.2018, 20:33

Smiesznym jest odebranie prawa jazdy najlepszemu z najlepszych kierowcow. Oto Polska wlasnie! Pijani kierowcy jezdza po ulicach i nikt ich nie karze!

02.03.2018, 23:46

Nie świeża akcja tylko z grudnia 2016 r. Opamiętaj się.

02.03.2018, 23:03

Nie sprzed roku tylko świeża akcja.
Mówili o tym dzisiaj w RMF Maxx.

02.03.2018, 19:45

wsiowy mistrz,na starym ruplu,kontra PSY!,1:O dla psów !!
mistrz POKAZAŁ JAK TO U NIEGO NA WSI, CZYLI OLSZTYNIE, JEDZIE SIĘ I NIE STOSUJE DO OGRANICZEŃ PREDKOŚCII! Mistrz , będzie miał prawko ze łba,
będzie dawał "z buta" na przystanek autobusowy i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej!!