(© mat. prasowe)

Myślicie, że mata masująca to sprzęt przeznaczony wyłącznie dla osób starszych? Nieprawda! Mata masująca Medivon CF-2508-PK to świetne narzędzie do domowej fizjoterapii, które z korzyścią dla zdrowia mogą użytkować osoby w każdym wieku.

Jakość wykonania maty jest na wysokim poziomie, a od strony wizualnej prezentuje się ona niezwykle atrakcyjnie. Wykonano ją ze skóry ekologicznej oraz perforowanego materiału umożliwiającego swobodny przepływ powietrza. Perforacja tworzywa zapobiega nadmiernemu poceniu się użytkownika maty. Dodatkowo producent zapewnia, że matę można bardzo łatwo wyczyścić w razie zabrudzenia.

Dzięki specjalnym silniczkom umieszczonym w górnej i dolnej części oparcia, urządzenie pomaga rozluźnić spięte i zmęczone mięśnie. Przykłady zastosowań można mnożyć. Codzienny masaż pobudzi do działania osoby starsze i wpłynie pozytywnie na ich układ krążenia. Sportowcom pomoże rozluźnić spięte i zmęczone mięśnie, a młodzież i osoby żyjące w stresie zrelaksuje i odpręży po dniu pełnym wyzwań.Co ciekawe, w zestawie z matą masującą Medivon CF-2508-PK, znajduje się nie tylko ładowarka sieciowa, ale i samochodowa (12V). Pozwala to na użytkowanie maty w czasie długich podróży samochodem. Sprawdziliśmy, że mata znacząco poprawia komfort podróżowania i jest doskonałym substytutem dla drogich foteli samochodowych, znanych raczej wyłącznie z pojazdów marek premium.

Z maty masującej Medivon CF-2508-PK korzystaliśmy przeważnie podczas codziennej pracy w redakcji. Montaż maty jest błyskawiczny. Przy pomocy elastycznych zacisków, urządzenie masujące bez większego problemu da się zamocować zarówno na fotelu, krześle biurowym, jak i na najzwyklejszym krześle z oparciem.Obsługa maty jest bardzo intuicyjna dzięki dołączonemu do zestawu czytelnemu pilotowi przewodowemu. Pilot pomaga zaprogramować długość działania masażu (5/10/15 minut), wybrać jego rodzaj (mata posiada 4 głowice do masażu Shiatsu, czyli masażu punktowego), intensywność, czy poziom wibracji. Matę możemy także podgrzać, co doskonale sprawdzi się po powrocie z chłodnych zimowych spacerów, czy podczas podróży samochodem.Podsumowanie

Mata masująca Medivon CF-2508-PK pomaga dbać o zdrowie, dobre samopoczucie i zapewnia wypoczynek po ciężkim dniu każdemu, niezależnie od wieku. Korzystając z maty szybko zapominamy o uczuciu zmęczenia i zakwasach, poprawiając przy okazji sprawność mięśni i krążenie krwi w organizmie. Największą zaletą podgrzewanej maty od Medivon jest chyba jej wszechstronność – korzystać z niej można nie tylko w domu, czy biurze, ale nawet w samochodzie!Mata masująca Medivon CF-2508-PK to świetny prezent, bo:

- pomaga dbać o zdrowie, dobre samopoczucie i zapewnia wypoczynek
- skorzysta z niej każdy, niezależnie od wieku
- maty można używać nie tylko w domu, ale także w samochodzie
- prezentuje się naprawdę elegancko i jest dobrze wykonana
- zapewnia 3-letnią gwarancja

Link do produktu: KLIKNIJ TUTAJ

Święta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!