Przejmujący wpis internautki Przejmujący wpis internautki

(© pixabay.com)

Do zdarzenia miało dojść 10 września na koncercie Dezertera pod Warszawą. Internautka opisała sytuację na Facebooku. Swój przejmujący wpis nazywa minifestem.

- Dlaczego nie mogę wyjść, wyglądając jak chcę, żeby jakiś facet nie złapał mnie za tyłek? 10 września, koncert Dezertera. Przyszłam, bawiłam się świetnie. Świetnie, dopóki któremuś oblechowi nie przyszło do głowy podnieść mojej sukienki i złapać mnie za pośladki – tak zaczyna swój wpis Zuzanna Zuzu Sekuła.

Nawiązuje do sytuacji, która miała jej się przydarzyć podczas koncertu zespołu Dezerter pod Warszawą 10 września.

Dalej informuje, że podobne, drastyczne sytuacje przydarzały się jej i jej znajomym już wcześniej. Zachęca do nagłaśniania tego typu przypadków.

- Dlaczego piszę to na Facebooku? Ponieważ wiele dziewczyn, kobiet, moich koleżanek, nie wie, że mają prawo o tym mówić. Wiele nie ma odwagi. Internet aktualnie jest najlepszym środkiem przekazu. To mój manifest – podkreśla.

Wpis wywołał lawinę komentarzy.


Z miasta

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

proti (gość)

z całym szacunkiem, mimo że uważam się za feministę, ten news to manipulacja. Zobaczcie prawdizwy wpis na fb tej dziewczyny, jest raczej pełny wulgaryzmów i bardziej służy temu żeby zwrócić uwagę swoich znajomych, aniżeli uwagę społeczeństwa.

andrzej (gość)

niech nie pisze głupot na pewno dobrze jej było i oprócz klapsa jeszcze pewnie liczyła na palca w cipecz ce

Kobieta To Człowiek Nie Przedmiot (gość)

Pana poziom to DNO i świadczy o Panu.
NIKT NIE MA PRAWA naruszać granic cielesności drugiej Osoby, nawet jakby była nago.
A co do kasy i urody NAPSTNIKA - proszę nie mierzyć innych własną miarą. jeśli pan jest łatwy i pusty i próżny - NIE ZNACZY, że inni też tacy są.

antybiotyk (gość)

Wykolczykowana kobieto, wyzwolona z wartosci:
Jak się ubrałaś jak chciałaś np. "jak zdzira" to się nie dziw że ktoś się znalazł kto cię tak potraktował! No bo jacy ludzie chodzą w takie miejsca. Kolejna prawda jest taka że gdyby "ten oblech" był urody Brada pita, przy kasie i jednoznacznie mogłabyś to stwierdzić pewnie raczej byś nie oponowała.

prawda (gość)

Mnie trzykrotnie Kobiety molestowały w autobusie i na basenie raz kobieta złapała mnie za jądra i chciała abym jej wsadził drugi raz na basenie rozerwała mi majtki i chciała mi obciągnać w obu przypadkach zadzwoniłem na policje ale uciekły