W czasie Motoserca 2018 w Radomiu nie zabraknie widowiskowej parady motocyklistów, którzy przyjadą na deptak W czasie Motoserca 2018 w Radomiu nie zabraknie widowiskowej parady motocyklistów, którzy przyjadą na deptak

W czasie Motoserca 2018 w Radomiu nie zabraknie widowiskowej parady motocyklistów, którzy przyjadą na deptak. Tu przez cały dzień będą atrakcje dla dzieci i dorosłych.

W niedzielę, 10 czerwca w Radomiu w godzinach 13 - 18 przed Urzędem Miejskim przy ulicy Żeromskiego 53 odbędzie się Piknik Zdrowia oraz Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa „Motoserce - Krew Darem Życia - Podziel Się Nią”. W programie są bezpłatne badania, parada motocyklowa oraz masa atrakcji. Dzień wcześniej Motoserce będzie także w Iłży.

Co roku motocykliści zapraszają radomian na deptak, żeby razem podzielić się najcenniejszym darem - wspólnie oddać krew. Aby zachęcić tych, którzy jeszcze tego nie robili, fani motocykli z grupy The Irons MC Poland będą losować wśród krwiodawców nagrody.

Motoserce o cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi. Swoją działalnością chce zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Dodatkowo akcja ma na celu przyczynić się do zmniejszenia liczby osób poszkodowanych w trakcie wypadków drogowych.

- Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa pojawi się na deptaku już o 11.00. Warto zdecydować się na oddanie krwi właśnie w tym dniu, bo będziemy losowali atrakcyjne nagrody - mówi Sławek Chojnacki z klubu The Irons MC Poland.

Zanim motocykliści dotrą na deptak, odbędzie się o godzinie 13.30 parada motocyklowa sprzed kościoła przy ulicy Wernera. Przed urzędem miejskim przygotowano ogromne miasteczko zabaw dla dzieci i malowanie buziek- wstęp i atrakcje bezpłatne, będą także występy dziecięcych zespołów tanecznych, konkursy z nagrodami dla najmłodszych i dla motocyklistów, pokazy ratownictwa medycznego i drogowego i wiele innych atrakcji. Na scenie wieczorem zagra także radomski zespół JMS Band.

W tym czasie będzie także trwał Piknik Zdrowia. W programie są: badania i poradnictwo profilaktyczne; oferta dla mam i noworodków; pokaz udzielania pierwszej pomocy; bezpłatne przesiewowe badanie wzroku; pokaz zbiegów kosmetycznych i rehabilitacyjnych; porady dietetyczne; prezentacja tai chi; pokazy policji, straży miejskiej.

W sobotę, 9 czerwca Motoserce 2018 w Iłży, które co roku organizuje klub Trzy Korony, będzie połączone z festynem z okazji dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w godzinach 14-20 na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży. Będą pomiary składu masy ciała, porady dietetyka, pokazy ratownictwa medycznego, technicznego i wodnego; karaoke, gry, konkursy i zabawy. Będzie można zobaczyć strażacki wóz bojowy i zatańczyć zumbę, a dla dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie, mini maraton, gry i zabawy językowe, euro bungee animatorzy zabaw, ścianka wspinaczkowa. Będą też przejażdżki łodzią motorową po jeziorze, nie zabraknie też parady motocykli.Zobacz też: Pożar pustostanu przy Torowej w Radomiu
ILE DAJEMY DZIECKU DO KOPERTY NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ?
POLECAMY RÓWNIEŻ:
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

Chętnie oglądasz teleturnieje? Sprawdź się! [QUIZ][/td]
[td sz=300]

Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? [ZDJĘCIA]
[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

Dzień Matki 2018 - prezenty na Dzień Matki? TOP 10[/td]
[td sz=300]

Drogie paliwo w Polsce? Zobacz ile za paliwo zapłacisz na świecie![/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Czy umiesz ochronić się przed kleszczem?
[/td]
[td sz=300]

Sprawdź się, czy dobrze znasz polskie seriale! (QUIZ)[/td]
[/tr]
[/tabela]
Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!