Zespół Bars and Melody, który cztery lata temu występem w brytyjskim Mam Talent zawładnął sercami fanów, w poniedziałek, 11 czerwca, o godzinie 19 zagra koncert w radomskiej Strefie G2 przy ulicy Przemysłowej 20.

Od czasu Mam Talent zespół wydał dwa autorskie albumy i 2 krążki z coverami. Uwielbiamy przez polską publiczność duet zaprezentuje największe przeboje z „143” i „Generation Z” a także covery z najnowszych płyt.

Bilety na koncert w cenie 99 złotych do nabycia na ebilet.pl oraz w salonach Empik, w sprzedaży także bilety M&G, upoważniające w dniu koncertu o godzinie 16 do spotkania z członkami zespołu, wzięcia autografu i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia, a potem wejścia na koncert.

Bilety M&G w cenie 399 złotych oraz 300 złotych - bilet ważny wyłącznie z biletem zwykłym do nabycia na ebilet.pl oraz w salonach Empik.Zobacz też: Pożar pustostanu przy Torowej w Radomiu
ILE DAJEMY DZIECKU DO KOPERTY NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ?
POLECAMY RÓWNIEŻ:
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

Chętnie oglądasz teleturnieje? Sprawdź się! [QUIZ][/td]
[td sz=300]

Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? [ZDJĘCIA]
[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

Dzień Matki 2018 - prezenty na Dzień Matki? TOP 10[/td]
[td sz=300]

Drogie paliwo w Polsce? Zobacz ile za paliwo zapłacisz na świecie![/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Czy umiesz ochronić się przed kleszczem?
[/td]
[td sz=300]

Sprawdź się, czy dobrze znasz polskie seriale! (QUIZ)[/td]
[/tr]
[/tabela]Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!