Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poprzedni czwartek po godzinie 9:40 dyżurny Straży Miejskiej w Radomiu otrzymał informację, że na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Nowogrodzkiej mężczyzna poruszający się na rowerze miejskim prowadzi handel odzieżą, która prawdopodobnie pochodzi z kradzieży.

Na widok zbliżającego się patrolu mężczyzna próbował uciec, lecz po krótkim pościgu został ujęty i doprowadzony do oznakowanego pojazdu służbowego. Strażnicy sprawdzili rower miejski na którym poruszał się mężczyzna. Po sprawdzeniu pojazdu w systemie Nextbike ustalono, że rower powinien być wpięty do stacji na placu Konstytucji 3 Maja.

Mężczyzna nie posiadał dokumentów tożsamości a podczas prowadzonych czynności wyjaśniających był cały czas pobudzony, agresywny, nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy i w związku z tym patrol zastosował środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek służbowych. Ujęty mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć skąd pochodzi i w jakich okolicznościach odzież znalazła się w jego rękach. Odzież miała klipsy antykradzieżowe.

W związku z powyższym ujętego mężczyznę strażnicy doprowadzili do II Komisariatu Policji przy ulicy Radomskiego w Radomiu.
Dennis w radomskim klubie Explosion. Zagrał na zakończenie wakacji. Zobacz zdjęcia z imprezy!

POLECAMY RÓWNIEŻ:
[tabela]
[tr]
[td sz=300]

TOP10 najbardziej niebezpiecznych krajów na wakacje 2018[/td]
[td sz=300]

Wakacje 2018. Jedziesz do tych krajów? Sprawdź na co warto się zaszczepić!
[/td]
[/tr]
[tr]
[td sz=300]

TOP 10: Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak wyglądają?[/td]
[td sz=300]

Nietypowe zwyczaje ślubne na świecie - TOP 10[/td]
[/tr]
[tr]
[td]

Czy wiesz co zamówić w smażalni? Sprawdź, których ryb powinno się unikać![/td]
[td sz=300]


Tego musisz spróbować. TOP 12 sportów wodnych[/td]
[/tr]
[/tabela]
Zobacz też: Air Show 2018 w Radomiu. Filmowy skrót z pokazów lotniczych


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!