Szykują się zmiany w programie 500 plus. Niektórzy dostaną mniejsze świadczenie. Zobacz, kto i na czym może stracić.Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Czytaj także

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

http://slupsk.naszemiasto.pl/artykul/zmiany-w-programie-500-plus-zobacz-kto-straci-13-06-2018,4686819,artgal,t,id,tm.html

gościówa (gość) (gość)

Wybrały wolność! PO stracie władzy przez POPSL spakowały pindelki i do CHRL wyemigrowały, prosząc o azyl przed prześladowaniem POlitycznym przez "reżym kaczystowski"! :)))

ciemny lud kupi wszystko (gość) (Gość)

Ha ha ha - ciemny prawaczek naiwniaczek kupi wszystyko. Tak wyjaśni jak zbiórkę na ratowanie stoczni przez tatko Rydzyka, albo Amber Gold - z której to komisji pod koniec prac prezio kazał wycofać dwóch jej członków tj. Suskiego i Kopczyńską, o Pięcie katohipokrycie nie wspominając. Czyste torpedowanie prac komisji. Ale co tam - pisiorki się cieszą, im to wystarczy.

hipokryci (gość)

Największą mam bekę ze znajomych, którzy na kazdym kroku trąbili o LEWACKIM SOCJALIŹMIE I ROZDAWNICTWIE, ale gdy wszedł program 500+ to nagle szerokim gestem, bez mrugnięcia oka i stęków na lewactwo biorą kasiorę. A ile się argumentów nagle pojawiło, że jakie to (lewactwo) nagle jest OK.

rodzic (gość)

Och, ach!!!!!
Czyli Polacy zarabiają aż 350 euro !!
1639 euro to by można powiedzieć, że było warto obalać ten zły usrój panujący w PRLu.
Te 350 euro(1639 złotych)to jest zniewaga dla każdego uczciwego Polaka, który za uczciwą pracę tyle otrzymuje.
Dlatego z Polski wyjeżdża kto żyw!
Zostają w Polsce ludzie: schorowani, starzy, urzędnicy politycy i oczywiście kapłani.
Rozdają hojnie 500 złotych ale biorcami są także najbogatsi np. Mateusz Morawiecki!!!Zapomina się o młodych rodzicach i na dorobku!Dlaczego?, bo maja dopiero jedno dziecko??
W Niemczech czy Francji 1000 euro to jest jałmużna a nie wynagrodzenie za uczciwa pracę!
Dalej Rzeczpospolita Polska jest drenowana dosłownie ze wszystkiego np. lekarzy, przysłowiowych hydraulików, a którzy w Polsce za polskie pieniądze zostali wykształceni!POLSKA DALEJ WZBOGACA INNE NARODY KOSZTEM POLAKÓW I TEJ Rzeczpospolitej Polskiej

zachwycona Polka (gość)

PRL był zly ba mało zarabiali Polacy. Ta nowa Polska a nazwana Rzeczpospolita Polska daje zarobić aż 350 euro(160 zlotych.

Iwona (gość)

a dajcie spokój z tym programem. nie przemyśleli tego do końca. Ci najbiedniejsi potrzebują tych pieniędzy a nie dają wszytkim tym co mają miliony na kontach tak samo.. Mogliby mieszkań więcej budować do rodzin albo dopłacać jaką cześć. Wiem wiem mrzonki Polaków.. Ja już przestałam marzyć i mieszkanie wziełam na kredyt nie czekałam żeby dostać te z programu mieszkanie plus. Pośrednik z TeamLion mi pomógł ogarnąć wszytkie formalności zwiazane z kredytem i nie czekałam na pomoc z państwa bo chyba bym korzenie zapuściła