Zmiany w programie 500 Plus. Zobacz, kto straci [13.06.2018]

Szykują się zmiany w programie 500 plus. Niektórzy dostaną mniejsze świadczenie. Zobacz, kto i na czym może stracić.Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

21.06.2018, 08:01

http://slupsk.naszemiasto.pl/artykul/zmiany-w-programie-500-plus-zobacz-kto-straci-13-06-2018,4686819,artgal,t,id,tm.html

18.06.2018, 10:08

To znaczy że tyle kasy mniej idzie na czerwonoskóre pedalskie i genderowe lewactwo, no i ....?

18.06.2018, 10:06

Wybrały wolność! PO stracie władzy przez POPSL spakowały pindelki i do CHRL wyemigrowały, prosząc o azyl przed prześladowaniem POlitycznym przez "reżym kaczystowski"! :)))

17.06.2018, 20:14

Ha ha ha - ciemny prawaczek naiwniaczek kupi wszystyko. Tak wyjaśni jak zbiórkę na ratowanie stoczni przez tatko Rydzyka, albo Amber Gold - z której to komisji pod koniec prac prezio kazał wycofać dwóch jej członków tj. Suskiego i Kopczyńską, o Pięcie katohipokrycie nie wspominając. Czyste torpedowanie prac komisji. Ale co tam - pisiorki się cieszą, im to wystarczy.

17.06.2018, 09:47

Nie bełkocz lewaku.
Teraz rusza komisja ds, Vatu.
Pożar w PO chyba mają?

16.06.2018, 22:39

Co roki znika min. 14 miliardów na kosciół katolicki. No i?

16.06.2018, 22:38

Największą mam bekę ze znajomych, którzy na kazdym kroku trąbili o LEWACKIM SOCJALIŹMIE I ROZDAWNICTWIE, ale gdy wszedł program 500+ to nagle szerokim gestem, bez mrugnięcia oka i stęków na lewactwo biorą kasiorę. A ile się argumentów nagle pojawiło, że jakie to (lewactwo) nagle jest OK.

16.06.2018, 22:00

Gdzie podziały się pszczoły ?

16.06.2018, 22:00

A jakie mamy zadłużenie kraju ?

16.06.2018, 13:37

30 mld rocznie znikało vatu za czasów PO-PSL
Szok

16.06.2018, 09:07

Czas to zmienić .

16.06.2018, 07:42

Och, ach!!!!!
Czyli Polacy zarabiają aż 350 euro !!
1639 euro to by można powiedzieć, że było warto obalać ten zły usrój panujący w PRLu.
Te 350 euro(1639 złotych)to jest zniewaga dla każdego uczciwego Polaka, który za uczciwą pracę tyle otrzymuje.
Dlatego z Polski wyjeżdża kto żyw!
Zostają w Polsce ludzie: schorowani, starzy, urzędnicy politycy i oczywiście kapłani.
Rozdają hojnie 500 złotych ale biorcami są także najbogatsi np. Mateusz Morawiecki!!!Zapomina się o młodych rodzicach i na dorobku!Dlaczego?, bo maja dopiero jedno dziecko??
W Niemczech czy Francji 1000 euro to jest jałmużna a nie wynagrodzenie za uczciwa pracę!
Dalej Rzeczpospolita Polska jest drenowana dosłownie ze wszystkiego np. lekarzy, przysłowiowych hydraulików, a którzy w Polsce za polskie pieniądze zostali wykształceni!POLSKA DALEJ WZBOGACA INNE NARODY KOSZTEM POLAKÓW I TEJ Rzeczpospolitej Polskiej

16.06.2018, 07:20

PRL był zly ba mało zarabiali Polacy. Ta nowa Polska a nazwana Rzeczpospolita Polska daje zarobić aż 350 euro(160 zlotych.