Ochotnicza Straż Pożarna w Legionowie pochwaliła się, jak wygląda jedna z ich interwencji widziana oczami strażaka. Było to możliwe dzięki zamontowaniu kamery na jego hełmie. Strażacy dostali wezwanie na ulicę Olszankową w Legionowie, aby pomóc policji dostać się do jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym. Zobaczcie sami!

Ochotnicza Straż Pożarna z Legionowa postanowiła w dość nietypowy sposób pokazać, jak wygląda ich praca. Jeden ze strażaków na hełmie zamontował sportową kamerę, która zarejestrowała jedną z akcji.

W piątek (3 sierpnia 2018 roku) Ochotnicza Straż Pożarna z Legionowa udała się na ulicę Olszankową, aby pomóc policji dostać się do jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym. Przy użyciu młota oraz zestawu do wyważania drzwi zamki ustąpiły, a służby mogły kontynuować swoje czynności.
Zobaczcie cały filmik nagrany przez strażaka:

" frameborder="0" allowfullscreen>


Zobaczcie też: Strażacy pana Boga. Franciszkanie z Niepokalanowa gaszą pożary od 85 lat


Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!