Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Andrzejki na sportowo po raz kolejny odbyły się w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Romualda Traugutta w Radomiu

Radosław Olchowski
Radosław Olchowski
Andrzejki na sportowo po raz kolejny odbyły się w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Romualda Traugutta w Radomiu. Więcej na kolejnych zdjęciach
Andrzejki na sportowo po raz kolejny odbyły się w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Romualda Traugutta w Radomiu. Więcej na kolejnych zdjęciach Dawid Wójcik, Radosław Olchowski
Gry i zabawy ruchowe w ramach festynu integracyjnego, popisy gimnastyczne, taneczne i przede wszystkim dużo dobrej zabawy - oto, co zaproponowali uczniom radomskich szkół podstawowych organizatorzy „Andrzejek na sportowo”, które odbyły się w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Romualda Traugutta w Radomiu.

Andrzejki na sportowo. Rywalizacja tradycyjne w liceum Traugutta w Radomiu

Zabawa pod takim hasłem odbyła się w hali sportowej V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Romualda Traugutta już 24 raz w historii. Tym razem dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie popularnego „Traugutta” zaprosili do wspólnej zabawy dzieciaki z trzech radomskich placówek oświatowych.

Mury V Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili uczniowie z klas I – III Publicznych Szkół Podstawowych numer 7, 13 i 28. W imprezie uczestniczyli też przedszkolaki z Publicznego Przedszkola numer 4, a także zespół akrobatyczny „Pajęczarki” z Młodzieżowego Domu Kultury.

Najpierw młodzi sportowy zmagali się w konkurencjach sportowych. Urządzono tory przeszkód o różnym stopniu trudności. Wyniki były jednak sprawą drugorzędną, bo liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Po emocjach sportowych przyszedł czas na tradycyjne wróżby andrzejkowe.

Taka forma integracji, połączona z rywalizacją rekreacyjno-sportową okazały się „strzałem w dziesiątkę”. Impreza dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Warto dodać, że organizatorami zabawy oprócz V LO było Centrum Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Śródmieście, działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Sponsorem była piekarnia Piotra Skałbanii, która przygotowała dla uczniów słodki poczęstunek.

Czytaj też:

od 7 lat
Wideo

Hokejowe Fudeko GAS Gdańsk chce się rozwijać

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na radom.naszemiasto.pl Nasze Miasto