Kompromitacja Radomiaka Radom. Kibice wyszli ze stadionu w trakcie meczu. Zobaczcie zdjęcia trybun

Mateusz Kaluga
Kibice Radomiaka opuścili stadion w 70 minucie.
Kibice Radomiaka opuścili stadion w 70 minucie. Włodzimierz Łyżwa
W 32 kolejce PKO Ekstraklasy, Radomiak Radom przegrał na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9 z Zagłębiem Lubin 1:6! To prawdziwy koszmar i rekordowa porażka. Już początek meczu był katastrofalny - w po 22 minutach Radomiak przegrywał 0:2, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3. Potem było tylko gorzej. Kibice zaczęli wychodzić ze stadionu już w 70 minucie... Zobaczcie zdjęcia w galerii.

W 32 kolejce PKO Ekstraklasy, Radomiak Radom przegrał na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9 z Zagłębiem Lubin 1:6! To prawdziwy koszmar i rekordowa porażka. Już początek meczu był katastrofalny - w po 22 minutach Radomiak przegrywał 0:2, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3. Na drugą połowę wszedł Karol Angielski i w 60 minucie strzelił z karnego na 1:3. Niestety trzy minuty później było już 1:4, a w 85 minucie po kolejnym fatalnym błędzie obrony 1:5, w 91 aż 1:6. Wstydliwa porażka jedna z najwyższych w historii stała się faktem.

Kibice okazywali swoje niezadowolenie, skandowali nazwisko Dariusza Banasika, byłego trenera Radomiaka Radom. W 70 minucie zaczęli wychodzić ze stadionu, nie oglądali meczu do końcowego gwizdka sędziego. Trybuny od parku Planty, na których znajdują się najzagorzalsi kibice Zielonych, szybko opustoszały. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Zobaczcie relację LIVE z meczu Radomiaka Radom z Zagłębiem Lubin.

Byłeś na meczu Radomiaka w piątek? Szukaj się na zdjęciach!