Włodzimierz Łyżwa
Po tym faulu na Karolu Angielskim, arbiter podyktował rzut karny dla Radomiaka w drugiej części meczu ze Stalą Mielec. TYLKORADOMIAK.PL
W meczu 26 kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, Radomiak Radom zremisował 1:1 ze Stalą Mielec. Bramkę dla zielonych z rzutu karnego zdobył Karol Angielski.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Stal Mielec 1:1. Gol Karola Angielskiego(Zobacz zdjęcia z meczu)

Radomiak Radom - Stal Mielec 1:1 (0:1)
Bramki:0:1 Zawada 44 1:1 Karol Angielski 76 karny.
Radomiak: Majchrowicz – Jakubik (23. Matos), Cichocki, Silva, D. Abramowicz – Marcus (77. Rondón), Luizão Novaes Palhares, Nascimento, Łukasik (55. Angielski) – L. Machado, Maurides (77. Radecki).
Stal: Primel – Getinger, Flis, Čorbadžijski, Żyro – Granlund, Tomasiewicz, Matras, Steczyk (86. Urbańczyk) – Zawada, Sitek (76. Kłos).
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

W 41 minucie za faul bramkarza Stali na Luisie Machado, sędzia wskazał na jedenasty metr. Po konsultacji z VAR i obejrzeniu powtórki rzut karny odwołał. W odpowiedzi Stal po kontrze i strzale Zawady strzeliła gola.
Na wyrównanie czekaliśmy aż do 76 minuty, kiedy ponownie bramkarz Stali faulował tym razem Karola Angielskiego. Po kilku minutach jedenastka dla Radomiaka została utrzymana. Sam poszkodowany pokonał golkipera mielczan.