PKO Ekstraklasa. W Radomiu Radomiak przegrał z Rakowem Częstochowa 0:1. Bramka padła w... 13 sekundzie meczu. Zobacz zapis relacji live

Włodzimierz Łyżwa
radomiak.pl
Radomiak Radom przegrał z Rakowem Częstochowa 0:1. Mecz piątego w tabeli Radomiaka z trzecim Rakowem to hit 21 kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Odbywał się w Radomiu, pierwszy gwizdek usłyszeliśmy o 17.30. Niestety bramka stracona przez Radomiaka w...13 sekundzie jak się okazało zdecydowała o końcowym wyniku. Poniżej relacja live. Zobacz poniżej

Mecz Radomiak Radom - Raków Częstochowa - relacja na żywo:

Niestety już początek był fatalny dla Radomiaka. Stracił gola w... 20 sekundzie meczu, co jest prawdopodobnie rekordem tego sezonu w ekstraklasie!

Po szybkim rozpoczęciu ze środka piłkę na lewej stornie dostał Fabio Sturgeon. Piłkarze Radomiaka wybili piłkę z pole karnego po jego dośrodkowaniu pod nogi Greka Giannisa Papanikolau, który mocnym uderzeniem przy lewym słupku wpisał się na listę strzelców!

W 21 minucie Zoran Arsenic strzelił z bliskiej odległości i trafił do bramki gospodarzy, ale gol nie został uznany. Sędzia zauważył faul Bogdana Racovitana na wychodzącym z bramki Filipie Majchrowiczu!

W pierwszej połowie sędzia wręczył pięć żółtych kartek. Radomiak: 14’ Thabo Cele i 29’ Leandro. Raków: 12’ Zoran Arsenić, 34’ Ben Lederman i 41’ Patryk Kun. Żółte kartki w drugiej połowie meczu dostało czterech zawodników. Radomiak: 48’ Goncalo Silva. Raków: 67’ Fran Tudor, 76’ Tomas Petrasek i 93’ Vladan Kovacević.

Byliście na trybunach na meczu Radomiak - Raków? Zobaczcie zdjęcia

Mecz rozpoczął się o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Narutowicza 9. Mecz jako sędzia główny prowadził Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Arbiter ten już w tym sezonie prowadził jeden mecz Radomiaka, zwycięski z Wisłą w Krakowie. Teraz Radomiakowi poszło znacznie gorzej. Zobacz składy, szczegółowa relacja i komentarze
PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Raków Częstochowa 1:0. Gol w ... 13 sekundzie. Zobacz zdjęcia z meczu

W rundzie jesiennej na boisku w Częstochowie, padł wynik remisowy 2:2. Dwa gole dla radomskiej drużyny strzelił Brazylijczyk Maurides Junior.