1/60
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W piątek, 15 października w klubie Explosion w Radomiu...
fot. Tadeusz Klocek

Połowinki uczniów szkół średnich w Radomiu. Świetna zabawa młodzieży w klubie Explosion. Zobacz zdjęcia

W piątek, 15 października w klubie Explosion w Radomiu odbyła się wielka impreza połowinkowa dla uczniów szkół średnich. Zbliżający się półmetek nauki w liceum drugich klas, jak i matury klas trzecich oraz czwartych, to idealny czas na dobrą zabawę.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 21 i była skierowana do uczniów wszystkich szkół średnich. Jak informują organizatorzy wydarzenia, w piątek, 15 października, na zabawie połowinkowej pojawiło się blisko 600 młodych osób, którzy mały krokami zbliżają się do półmetku nauki w drugich klasach liceum, jak i matury klas trzecich oraz czwartych. Dobra zabawa uczniów szkół ponadpodstawowych trwała do godziny 4.

Liczba miejsc na wydarzenie w klubie Explosion była ograniczona. Bilety w przedsprzedaży kosztowały 20 złotych, a na wejściu można je było zakupić w cenie 25 złotych. Wejściówki można nabyć u promotorów połowinek w szkołach. Impreza odbyła się zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi i była przeznaczona dla osób powyżej 17 roku życia.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dodatkowo Fluo Party, czyli kolorowe szaleństwo farbami UV. Uczestnicy połowinek mogli pomalować sobie twarze tymi farbami, a oprócz tego rozdawano im bransoletki FLUO. Oprócz tego organizatorzy zorganizowali balony z nagrodami. Można było w nich zdobyć vouchery przygotowane przez partnerów/sponsorów wydarzenia, na przykład przez Park Trampolin JumpWorld czy Domino’s Pizza. Dodatkowo można było wygrać darmowe shoty od Explosion dla osób pełnoletnich. Organizatorzy połowinek przyznają, że w piątkową noc królowała muzyka klubowa oraz Hip-hop, czyli to, co młodzież lubi najbardziej. O oprawę muzyczną połowinek zadbał DJ SHANTEL.

Explosion Club Radom zaprasza już na kolejną, dużą imprezę. Tym razem będzie to zabawa ostatkowa, która ma się odbyć 26 listopada. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów wydarzenia i będą informować na swoim profilu bliżej tego terminu.

ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA >>>

Zobacz również

W Radomiu powstały nowe domki dla... jerzyków. Będzie mniej komarów?

W Radomiu powstały nowe domki dla... jerzyków. Będzie mniej komarów?

Pijany kierowca BMW szalał w centrum Radomia. Uszkodził 10 aut! Jest nagranie

Pijany kierowca BMW szalał w centrum Radomia. Uszkodził 10 aut! Jest nagranie

Polecamy

Przegląd tygodnia od 21.11 w Radomiu

Przegląd tygodnia od 21.11 w Radomiu

Z jakiej tkaniny powinna być codzienna pościel?

Z jakiej tkaniny powinna być codzienna pościel?

Wybieramy fototapetę do kuchni. Na co zwrócić uwagę?

Wybieramy fototapetę do kuchni. Na co zwrócić uwagę?

Dodaj ogłoszenie