Radomskie Multikino zaprasza na premierę filmu „Top Gun: Maverick”

Joanna Tomusiak
Joanna Tomusiak
Udostępnij:
Multikino w Radomiu zaprasza na filmy „Big i inne opowieści o zwierzątkach”, „Detektyw Bruno”, „Dogtanian. Psi muszkieter”, „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, „Igrzyska zwierzaków”, „Jujutsu Kaisen 0”, „Książę”, „Pan Wilk i spółka”, „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”, „To nie wypanda”, „Top Gun: Maverick”. Zobacz program kina od piątku, 27 maja, do czwartku, 2 czerwca.

„Top Gun: Maverick” USA, dozwolony od lat 15, akcja, piątek, niedziela i wtorek – godziny 11.20, 14.20, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, 20.20, 21.15, sobota – godziny 11.20, 14.20, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, poniedziałek – godziny 9.40, 11.20, 14.20, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, 20.20, 21.15, środa – godziny 11.20, 14.25, 16.25, 17.20, 18.20, 19.20, 20.20, 21.15, czwartek – godziny 10, 14.20, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, 20.20, 21.15. Po ponad trzydziestu latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

„Detektyw Bruno” Polska, dozwolony od lat 9, familijny, piątek, sobota i niedziela – godziny 12.10, 14.45, 18.30, poniedziałek i środa – godziny 9, 12.10, 14.45, 18.30, wtorek – godziny 9.30, 12.10, 14.45, 18.30, czwartek – godziny 9.30, 12.10, 14.45, 17.10. Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia! W rolach głównych występują Iwo Rajski, Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Ireneusz Czop.

„Dogtanian. Psi Muszkieter” Hiszpania, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, sobota i niedziela – godziny 10, 13.25, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 13.25. Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Ptysiem wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zyskuje szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i zdobyć serce pięknej Juliette?

„Pan Wilk i spółka” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany/komedia, piątek, sobota i niedziela – godziny 10.10, 12.40, 15.10, 17.30, poniedziałek – godziny 9, 12.40, 15.10, 17.30, wtorek – godziny 9.30, 12.40, 15.10, 17.30, środa i czwartek – godziny 9.15, 12.40, 15.10, 17.30. Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę, której nie ma zamiaru dotrzymać, aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej, ale uroczej, świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?

„Książę” Wielka Brytania, dozwolony od lat 15, dramat/komedia, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i czwartek – godzina 12.15, środa – godziny 10, 12.15. Wielką Brytanią wstrząsa szokująca wiadomość o zuchwałym skoku na Galerię Narodową. Policja twierdzi, że za kradzieżą bezcennego portretu Księcia Wellingtona pędzla wielkiego Goyi, stoi prawdopodobnie potężna międzynarodowa szajka. Czytając te wiadomości skromny taksówkarz Kempton Bunton nie może powstrzymać śmiechu. Bezcenny Książę ukryty jest bowiem w jego własnej szafie w skromnym domu w Newcastle. Bunton lubi swoje proste życie, kocha żonę i synów, ale nie znosi wszelkiej niesprawiedliwości. Pod tym względem jest niepoprawnym idealistą, co nierzadko wpędza go w mniejsze lub większe kłopoty. Kradzież bezcennego obrazu to z pewnością jego największy życiowy wyskok, ale cel jak zawsze jest szlachetny. Kempton w anonimowych listach proponuje władzom zwrot dzieła, pod warunkiem wprowadzenia pewnych świadczeń na rzecz najbiedniejszych. Gdy policja wpadnie na jego trop, Robin Hood z Newcastle będzie musiał zmierzyć się z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości oraz, co gorsze, z gniewem własnej żony. W rolach głównych występują Helen Mirren, Jim Broadbent.

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” USA, dozwolony od lat 12, fantasy/przygodowy, 2D z dubbingiem: piątek – godziny 10, 13.30, 15.40, sobota, niedziela i poniedziałek – godziny 13.30, 15.40, wtorek – godziny 9.30, 13.30, 15.40, środa – godziny 9.30, 13.40, 15.40, czwartek – godziny 9.30, 13.30; 2D z napisami: piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 20, sobota – godzina 21. Film wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong.

„Igrzyska zwierzaków” Australia/USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, sobota i niedziela – godzina 10, poniedziałek i czwartek – godzina 9.30, wtorek – godzina 9, środa – godziny 9, 11.30. Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

„Sonic 2. Szybki jak błyskawica” Japonia/USA, dozwolony od lat 7, dubbing, animowany, piątek i wtorek – godziny 9, 17.10, sobota, niedziela i poniedziałek – godziny 10.45, 17.10, środa – godzina 17.10, czwartek – godziny 9.15. Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika przed planem przejęcia władzy nad światem.

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” USA, dozwolony od lat 10, dubbing, fantasy/przygodowy, wtorek – godzina 9, środa – godzina 9.30. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

„To nie wypanda” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, sobota i niedziela – godzina 11. W filmie poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje, czyli praktycznie zawsze, zmienia się w ogromną pandkę rudą.

„Bing i opowieści o zwierzątkach” Irlandia/Wielka Brytania, bez graniczeń, dubbing, animowany, poniedziałek – godzina 9.15. Czy znacie tego niesfornego, czarnego królika? To Bing. Zapraszamy na jego przygody.

„Jujutsu Kaisen 0” Japonia, dozwolony od lat 12, fantasy/akcja/anime, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa – godziny 14.35, 19.55, 21, sobota – godziny 14.35, 19.55, 20, 21.15, czwartek – godziny 14.35, 19.55. Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. „To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się”. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci. Największy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, wita go jednak w Liceum Jujutsu. Okkotsu poznaje kolegów z klasy: Maki Zen’in, Togego Inumakiego oraz Pandę, i w końcu odnajduje w sobie determinację: „Chcę móc powiedzieć, że to, że żyję, jest okej”. „Uczęszczając do Liceum Jujutsu, zdejmę klątwę Riki”. W międzyczasie nikczemny użytkownik klątw, Suguru Geto, którego wyrzucono ze szkoły za dokonanie masakry na zwykłych ludziach, ukazuje się przed Okkotsu i resztą. „24 grudnia zorganizujemy Nocną Paradę Stu Demonów”. Geto nawołuje do stworzenia raju wyłącznie dla czarowników jujutsu i rzuca tysiąc klątw na Shinjuku i Kioto, by w ten sposób zlikwidować wszystkich nie-czarowników. Czy Okkotsu uda się ostatecznie powstrzymać Geta? A co ze zdjęciem klątwy Riki…?

LIGA MISTRZÓW UEFA – Finał, sobota – godzina 20.45.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie