Sklep dla zwierząt Maxi Zoo otwiera się w Radomiu! Na mieszkańców centrum miasta czekają wyjątkowe atrakcje

Materiał informacyjny Maxi Zoo
Udostępnij:
Już w najbliższą środę, 24 listopada, Maxi Zoo otworzy swój drugi sklep dla zwierząt w Radomiu, tym razem w popularnym obiekcie handlowym Vis a Vis, położonym naprzeciwko Galerii Słonecznej. Na klientów i ich pupili przez cztery dni będą czekać atrakcyjne oferty i niespodzianki, takie jak zniżka 20% na cały asortyment oraz możliwość zakupu wybranych produktów jeszcze taniej, nawet o 72%, gratisy do zakupów czy kupony powrotne na kolejne zakupy, a pracownicy sklepu pomogą dobrać produkty idealnie pasujące do naszego zwierzaka.

Maxi Zoo należy do międzynarodowej sieci i nie jest zwykłym sklepem zoologicznym, a specjalistycznym sklepem dla zwierząt, obecnym w Polsce od 2012 roku, którego oferta i filozofia skupia się na zaspokojeniu potrzeb naszych pupili. Ponieważ Maxi Zoo chce być bliżej wszystkich klientów, aby realizować potrzeby zwierzaków domowych, sieć intensywnie się rozwija – sklep w Radomiu jest już 59 lokalizacją na mapie Polski. W sklepach sieci Maxi Zoo nie sprzedaje się zwierząt, można za to przyjść ze swoim podopiecznym, co szczególnie ułatwia wybór różnego rodzaju wyposażenia. W sklepach Maxi Zoo można znaleźć ponad 6000 produktów w atrakcyjnych cenach oraz regularnie organizowane są dodatkowe promocje.

Nowy sklep Maxi Zoo w Radomiu to drugi sklep tej sieci w tym mieście. Pierwszy znajduje się w Centrum Handlowym ECHO przy ulicy Stanisława Żółkiewskiego 4. Otwierany w najbliższą środę, 24 listopada sklep znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 2, w popularnym obiekcie handlowym Vis a Vis, położonym naprzeciwko Galerii Słonecznej i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00, a w niedziele handlowe 10.00-20.00. Ta doskonała lokalizacja została wybrana przez Maxi Zoo, ponieważ pozwala na zrobienie kompleksowych zakupów dla wszystkich członków rodziny i dla domu, a wygodny parking umożliwia bezproblemowe zapakowanie do samochodu nawet największych worków z karmą.

Na powierzchni prawie 370 m² znajdą się nie tylko podstawowe produkty, ale także karmy specjalistyczne i leki OTC dla zwierząt z problemami zdrowotnymi oraz szeroki asortyment różnego rodzaju akcesoriów, niezbędnych, by zapewnić dobrostan naszym pupilom. Dodatkowo w sklepie znajdzie się bar dla czworonogów. Profesjonalni pracownicy sieci Maxi Zoo zawsze służą wsparciem i fachową wiedzą. Na miejscu dostępne są porady w kwestii karmienia i pielęgnacji.

- Każde otwarcie nowego sklepu jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem – podkreśla Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska. – Mam nadzieję, że kolejny sklep w Radomiu będzie dla mieszkańców i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Nie tylko w dniu otwarcia, ale zawsze serdecznie zapraszamy opiekunów ze swoimi pupilami. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników traktujemy priorytetowo. Od półtora roku we wszystkich naszych sklepach, które pozostają niezmiennie otwarte, stosujemy się do rekomendowanych przez GIS i poszczególne ministerstwa obostrzeń. Przez cały ten czas pracujemy, by zapewnić zwierzętom wszystko to, czego potrzebują, by cieszyły się dobrą formą i pełnią zdrowia – dodaje Wojciech Kamiński.

Na klientów, którzy odwiedzą nowy sklep Maxi Zoo w Radomiu w dniach 24-27 listopada, czekają nie tylko atrakcyjne promocje (rabat minus 20% na wszystko), ale również możliwość zakupu wybranych produktów jeszcze taniej, nawet do -72%. Dodatkowo w sklepie znajdzie się bar dla czworonogów i regał z przysmakami na wagę.

Maxi Zoo uczestniczy również w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za wszystkie zakupione produkty, a następnie wykorzystać je na kolejne zakupy w Maxi Zoo lub wymienić na atrakcyjne nagrody, a także korzystać z licznych promocji w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo i na www.maxizoo.pl lub u innych partnerów Programu. W sklepach dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla klientów, którzy dopiero stają się opiekunami nowego pupila.

W 2020 roku Maxi Zoo Polska po raz szósty zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG stając się po raz kolejny numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt w Polsce i umacniając tym samym pozycję lidera. Od grudnia 2019 roku sieć prowadzi także sprzedaż online. Na www.maxizoo.pl dostępne są wyjątkowe produkty, które uzupełniają ofertę stacjonarną np. w kategorii „akwarystyka” czy „oczko wodne”.

Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg akcji charytatywnych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce. Tylko w tym roku Maxi Zoo przekazało schroniskom produkty o łącznej wartości 660 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym sklepie znajdują się pojemniki na dary.

Zapraszamy opiekunów wraz z pupilami na zakupy do nowego sklepu Maxi Zoo przy ulicy Bolesława Chrobrego 2!

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2020 roku Maxi Zoo Polska po raz 6 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2020 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt. Aktualnie spółka dysponuje 58 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu czy Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W czerwcu ubiegłego roku Maxi Zoo dołączyło do największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce - PAYBACK. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Dodaj ogłoszenie