Weronika Falkowska odniosła kolejny sukces w Tunezji! (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Weronika Falkowska z kolejnym dużym suukcesem
Weronika Falkowska z kolejnym dużym suukcesem archiwum klubu
Znakomicie poradziła sobie Weronika Falkowska z Akademii Tenisowej Radom, w kolejnym zagranicznym turnieju. W Tunezji w singlu przegrała dopiero w finale z zawodniczką z Argentyny.

Był to juz trzeci turniej z cyklu ITF w Tunezji. Zawodniczka radomskiego klubu awansowała do finałów. Drugie miejsce wywalczyła w deblu tym razem w parze z Białorusinką Anną Kubareva. W finale ostatecznie przegrały 3:6, 6:2, 5:10 z duetem Dia Evtimova (Bułgaria) / Carole Monnet (Francja) W niedzielę radomianka przegrała singla z Argentynką, Marią Lourdes Carle 3:6, 4:6. Ogólny bilans trzech turniejów ITF /pula nagród 15tys dolarów, to dwa finały i II runda w singlu, oraz zwycięstwo i dwa finały w deblu. Tak dobre wyniki przełożą się na znaczny awans w klasyfikacji WTA.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami