Sylwester Szymczak
Damian Machajek
Damian Machajek Sylwester Szymczak
Nie milkną echa po sobotnim meczu III ligi, w którym Broń Radom zremisowała z liderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1. Ozdobą spotkania była bramka strzelona przez 18 - letniego wychowanka Broni, Damiana Machajka.

W 81 minucie Broń przegrywała 0:1. Prostopadłą piłkę przechwycił Damian Machajek i uderzył od razu z połowy boiska. Ku zaskoczeniu wszystkich wpadła za plecy bramkarza wprost do bramki.
- Nie było czasu na zastanawianie, podszedłem uderzyłem mocno mając nadzieję, że wpadnie - przyznał po meczu zawodnik Broni.

Damian Machajek ma 18 lat i jest jednym z najzdolniejszych wychowanków Broni w ostatnim czasie. Jest w kręgu zainteresowań kilku klubów z wyższych lig. W ostatnim czasie podpisał dwuletni kontrakt z klubem, co oznacza tyle, że Broń może na nim sporo zarobić.