Nasza Loteria

Radom Expo 2023 „Siła radomian – siłą gospodarki”. Na wystawie będą radomscy przedsiębiorcy, szkoły, instytucje

Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga
Na kolejnych slajdach zobacz, co będzie na Radom Expo 2023.
Na kolejnych slajdach zobacz, co będzie na Radom Expo 2023.
Prezydent Radomia Radosław Witkowski zaprasza na wystawę Radom Expo 2023 „Siła radomian – siłą gospodarki” w Radomskim Centrum Sportu. Podczas wydarzenia zaprezentują się przedsiębiorcy z Radomia i regionu radomskiego dominujących branż, instytucje otoczenia biznesu oraz sektor edukacyjny.

Radom Expo 2023 „Siła radomian – siłą gospodarki”. Na wystawie będą radomscy przedsiębiorcy, szkoły, instytucje

Wystawa Radom Expo 2023 „Siła radomian – siłą gospodarki”, odbędzie się: w piątek, 8 września w godzinach 9.00 – 18.00 oraz w sobotę, 9 września w godzinach 9.00 – 13.00 w Radomskim Centrum Sportu przy ulicy Andrzeja Struga 63. Organizatorzy, czyli miasto Radom, zapowiada to wydarzenie, jako wystawa potencjału gospodarczego miasta oraz dominujących branż. Pojawią się niektóre instytucje oraz firmy będące na terenie powiatu radomskiego, a także kozienickiego.

Mają pojawić się branże z przemysłu:

  • automatyki,
  • maszynowego,
  • budowlanego,
  • informatycznego,
  • metalowego,
  • motoryzacyjnego,
  • odzieżowego,
  • skórzanego,
  • spożywczego,
  • usług biznesowych.

Dodatkowo w programie przewidziane są między innymi animacje, bezpłatne porady, konsultacje pokazy oraz konkursy. Wstęp oczywiście jest całkowicie bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym problemem w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na radom.naszemiasto.pl Nasze Miasto