Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański: minimalna porażka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 63:64
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 63:64 fot. Tomasz Fijałkowski / Rosa Radom
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański zakończył się minimalną porażką gospodarzy. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego ulegli rywalom 63:64. Mecz do samego końca trzymał w napięciu i dostarczył kibicom wielu emocji.

Początek meczu Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański był dość obiecujący. Niestety dość szybko gospodarze roztrwonili przewagę i przegrali pierwszą kwartę 13:15. W drugiej części znów oglądaliśmy zaciętą walkę, Rosa za wszelką cenę chciała dobrze rozpocząć 2014 rok. Niestety Polpharma znów okazała się lepsza o dwa punkty.

Trzecia kwarta była popisem koncertowej gry Rosy i dziwnego przestoju Polpharmy. Wynik 20:5 śmiało można nazwać nokautem i wydawało się, że radomianie sięgną w tym meczu po zwycięstwo. Niestety w ostatniej odsłonie meczu Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański stroną dominującą byli goście. Wygrana 23:11 dała im zwycięstwo w całym meczu 64:63.

Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 63:64 (13:15, 19:21, 20:5, 11:23)
Rosa: Łączyński 13 (1), Witka 11 (1), Dłoniak 10, Archibeque 8, Majewski 7 (1), Adams 6, Kardaś 3 (1), Lucious 2, Zalewski 2, Radke 1, Jeszke 0.
Polpharma: Hicks 22 (4), Varanauskas 11 (1), Eldridge 8 (1), Johnson 6 (2), Kukiełka 6 (2), Jeftić 6, Trybański 3, Kosiński 2, Sarzało 0, Paul 0.