Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra: mistrz poza zasięgiem radomian [ZDJĘCIA]

Rosa nie miała szans z aktualnym mistrzem Polski
Rosa nie miała szans z aktualnym mistrzem Polski fot. Tomasz Fijałkowski / Rosa Radom
W meczu ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra nie było niespodzianki. Aktualny mistrz Polski nie dał szans rywalom i zwyciężył pewnie 57:87. Była to druga porażka radomian w sezonie.

ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra: skrót meczu

W meczu ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra niespodzianka ani przez moment nie wchodziła w grę. Największym "sukcesem" zawodników gospodarzy było zbliżenie się do rywali na sześć punktów. Pierwsza kwarta zakończyła się pogromem Rosy 9:28. W drugiej poszło o wiele lepiej, gospodarze zwyciężyli w tej części meczu 21:16. W trzeciej kwarcie losy meczu właściwie zostały przesądzone. Mistrzowie Polski pokazali koszykówkę na najwyższym poziomie i "odjechali" gospodarzom. Rosa nie była już w stanie się podnieść i celem mogła być jedynie walka o jak najniższą porażkę. Skończyło się na 30-punktowej przegranej.

ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra: pomeczowe wypowiedzi

ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra 58:87

Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 57:87 (9:28, 21:16, 15:19, 12:24)
Rosa: Archibeque 16, Elijah 13, Majewski 7 (1), Dłoniak 5, Lucious 4, Zalewski 3 (1), Łączyński 3, Kardaś 2, Adams 2, Jeszke 2, Radke 0.
Stelmet: Brackins 14 (2), Chanas 14 (2), Walker 11, Cel 10 (2), Zamojski 10 (1), Dragičević 9, Eyenga 6, Kucharek 5, Sroka 5, Hrycaniuk 3, Koszarek 0.