Śląsk Wrocław - Rosa Radom 88:90. Potrzebne były dogrywki [ZDJĘCIA]

Śląsk Wrocław - Rosa Radom 88:90. Potrzebne były dwie dogrywki, ale ostatecznie zespół gości mógł cieszyć się z końcowego sukcesu. Mecz był niezwykle wyrównany i kosztował obie drużyny mnóstwo sił. Tym lepiej smakuje końcowy sukces.

Śląsk Wrocław - Rosa Radom 88:90
Pierwszą kwartę minimalnie wygrali gospodarze. Druga odsłona to jednopunktowe zwycięstwo Rosy. Wydawało się, że trzecią kwartą radomianie zapewnią sobie zwycięstwo. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego odskoczyli Śląskowi na siedem punktów. Ostatnią kwartę wygrali jednak wrocławianie... siedmioma punktami. Potrzeba więc była dogrywka. Koniec końców, dzięki pewnie wykonywanym rzutom osobistym, ze zwycięstwa cieszyli się goście.

WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 88:90 (16:15, 23:24, 12:19, 17:10, I d. 7:7, II d. 13:15)
Śląsk: Gibson 29, Miller 20, Johnson 10, Kikowski 8, Hyży 7, Parzeński 5, Malesević 5, Sulima 2, Skibniewski 2, Gabiński 0.
Rosa: Archibeque 17, Dłoniak 16, Majewski 15, Lucious 15, Jeszke 10, Łączyński 6, Witka 5, Adams 4, Radke 2, Zalewski 0.