Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom: cenne dwa punkty [ZDJĘCIA]

Mecz Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom zakończył się wygraną radomian 3:2. Spotkanie było bardzo emocjonujące i dopiero tie break wyłonił zwycięzcę. Po tym meczu zespół z Radomia zajmuje 6. miejsce w tabeli Plus Ligi.

Pierwsze cztery sety były bardzo wyrównane i kończyły się wygraną Lotosu lub Czarnych zaledwie dwoma punktami. Tie break to była już wyraźniejsza przewaga gości z Radomia, którzy wygrali 15:10. Cały mecz Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom trwał 2,5 godziny, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Wytze Kooistra. Holender pokazał się bardzo dobrej strony, zwłaszcza w ostatnim secie.

Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom 2:3

Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom 2:3 (23:25, 26:24, 23:25, 25:23, 10:15)
Trefl: Żaliński, Łomacz, Jarosz, Gawryszewski, Zajder, Wierzbowski, Rusek (libero) oraz Ratajczak, Milczarek
Czarni: Neroj, Wachinik, Westphal, Kamiński, Kooistra, Piovarci , Kowalski (libero) oraz Bołądź, Radomski, Kędzierski