Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Rosa Radom - Śląsk Wrocław: pewna wygrana gospodarzy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rosa Radom - Śląsk Wrocław 83:65
Rosa Radom - Śląsk Wrocław 83:65 fot. Tomasz Fijałkowski / Rosa Radom
Mecz Rosa Radom - Śląsk Wrocław mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Zwłaszcza, że zakończył się pewną wygraną gospodarzy 83:65. Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia z tego meczu.

Rosa Radom - Śląsk Wrocław: skrót meczu

Tylko w pierwszej kwarcie można było się spodziewać, że mecz Rosa Radom - Śląsk Wrocław będzie wyrównanym widowiskiem. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 19:19. Był to jednak ostatni remis w tym spotkaniu. Druga kwarta to już zdecydowana dominacja podopiecznych Wojciecha Kamińskiego. Gra gospodarzy była przyjemna dla oka, ale przede wszystkim skuteczna. Po syrenie kończącej drugą ćwiartkę Rosa prowadziła 46:32.

Po zmianie stron mecz Rosa Radom - Śląsk Wrocław wciąż przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy podwyższyli prowadzenie wygrywając w trzeciej kwarcie 22:17. W ostatniej odsłonie radomianie spokojnie pilnowali wyniku i nie forsowali już tempa. Śląsk wygrał tę część 16:15, ale w całym meczu zdecydowanie lepszą ekipą była Rosa, która wygrała 83:65.

Rosa Radom - Śląsk Wrocław: pomeczowe wypowiedzi

Rosa Radom - Śląsk Wrocław 83:65(19:19, 27:13, 22:17, 15:16)
Rosa: Johnson 19 (4), Lucious 16 (3), Archibeque 16, Dłoniak 14 (1), Majewski 7 (1), Jeszke 5 (1), Adams 4 (9 as.), Łączyński 2 (8 as.), Kardaś 0, Radke 0, Zalewski 0
Śląsk: Kikowski 18 (2), Malešević 11 (2), Johnson 10 (1), Gibson 8 (2), Thompson 6, Gabiński 5 (1), Skibniewski 3 (1), Parzeński 2, Hyży 2, Sulima 0