Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Radomiaka Radom przed pierwszy gwizdkiem.
Piłkarze Radomiaka Radom przed pierwszy gwizdkiem. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 28 kolejki PKO Ekstraklasy, Radomiak Radom zremisował 2:2 z Jagiellonią Białystok.

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 2:2 (1:0)
Bramki: Dawid Abramowicz 44, Karol Angielski 60 - Diego Carioca 62, Marc Gual 67
Radomiak: Filip Majchrowicz - Luizão, Raphael Rossi, Gonçalo Silva, Dawid Abramowicz - Leândro (82 Mario Rondón), Daniel Łukasik (82 Tiago Matos), Filipe Nascimento (85 Thabo Cele), Luís Machado (67 Jô Santos) - Karol Angielski, Maurides (86 Dominik Sokół).
Jagiellonia: Zlatan Alomerović - Paweł Olszewski (63 Andrzej Trubeha), Bogdan Țîru, Michał Pazdan, Bojan Nastić - Przemysław Mystkowski (46 Bartosz Bida), Miłosz Matysik, Taras Romanczuk, Karol Struski (46 Bartłomiej Wdowik), Diego Carioca - Marc Gual.

Tuz przed przerwą Radomiaka na prowadzenie wyprowadził Dawid Abramowicz. Po zmianie zieloni za sprawą Karola Angielskiego podwyższyli na 2:0. Jaga w ciągu sześciu minut doprowadziła do wyrównania.